PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

23 września 2022 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Pasowania na przedszkolaka dzieci z obu grup: Pszczółki, Biedronki, z udziałem rodzin naszych podopiecznych. Uroczystość zbiegła się ze Świętem pieczonego ziemniaka. Na początku uroczystości mali artyści zaprezentowali przygotowane z dużą starannością wiersze i piosenki. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania dzieci młodszych na przedszkolaka, a dzieci starszych na przedszkolaka- ZUCHA. Pani Dyrektor Maria Zając z nauczycielami prowadzącymi grupy: Natalią Musiała- Kowolik, Magdaleną Mika, przyjęli dzieci do grona społeczności przedszkolnej poprzez pasowanie wielkim ołówkiem oraz wręczanie dzieciom drobnych upominków. Po ceremonii pasowania na przedszkolaka czekała na dzieci niespodzianka- pokaz Iluzji. Przy­był do nas Magik, który zapre­zen­to­wał dzie­ciom nie­zwy­kłe sztuczki. Przed­szko­laki nie mogły ode­rwać od niego wzroku! Iluzjonista zapra­szał do pomocy wielu asy­sten­tów, którzy poma­gali mu w wyko­ny­wa­niu cza­ro­dziej­skich sztu­czek: ) I na koniec wszyscy mogli posilić się w przedszkolnej altanie smakołykami wykonanymi z ziemniaków, które sporządziły mamusie przedszkolaków. Atmosfera była wesoła, ciepła. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu, a Rodzicom za pomoc w obsłudze imprezy.