BAL KARNAWAŁOWY- 5.02.2021

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków  długo wyczekiwane wydarzenie, które dostarcza dzieciom wielu przeżyć i radości. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, szczególnie z filmu "Kraina lodu", były również księżniczki, superbohaterowie, pszczółki, motylki, biedronki, żółwie ninja i wiele, wiele innych postaci. Zabawę prowadził znany dzieciom animator, który przeniósł je w  magiczną krainę szczęścia. Na sali tańców, śmiechu było co niemiara. Podczas odpoczynku dzieci posiliły się słodkim poczęstunkiem. Zabawa była na 102!!!

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz poczęstunku dla dzieci. Kolejny bal karnawałowy już za rok.