Jasełka

Przedstawienie jasełkowe przedszkolaków to tradycja. W tym roku Jasełka odbyły się 18 grudnia w restauracji Urban. O godzinie 16.30 w podniosłej atmosferze świątecznej, pośród bardzo licznie przybyłych gości nasi wychowankowie pod przewodnictwem Pani Kasi wychowawczyni grupy II przedstawiły historię Narodzenia Pana Jezusa.

Zarówno Dzieci jak i Goście byli bardzo wzruszeni i czuli świąteczny nastrój. Odwiedził nas Ks. Proboszcz Lesław Kasprzyszak, który złożył wszystlkim obecnym życzenia wszelkich łask Bożych oraz radości z przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Dyrektor odczytała fragment Pisma Świętego mówiący o tajemnicy Bożego Narodzenia, potem łamaliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie serdeczne życzenia. Wieczór upłynął na wspólnym biesiadowaniu przy stołach w pięknej sali Państwa Urban.