ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada br. przedszkolaki z obu grup w naszym przedszkolu uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola  ze swoim przyjacielem - misiem. Na początku dnia wykonały "Misiową" opaskę na głowę, w której chodziły cały dzień.
Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w "Misiowej krainie". Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, oraz "Misiowe tańce".
Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie "Misiowe" przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.